Delivery Services

Strony responsywne

Responsywne, czyli jakie? W pierwszej chwili to określenie brzmi wręcz kosmicznie, jednak oznacza po prostu strony internetowe, które automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane(smartfon,tablet,laptop itd...).

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Jest to element szeroko pojętego marketingu internetowego.

Kompleksowa obsługa

Prowadzimy projekty internetowe "od A do Z". Pomysł, kreacja, realizacja - wszystko w jednym ręku. Myślimy perspektywicznie. Stawiamy na efekt biznesowy i na jakość. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą w zakresie kreacji, utrzymania, administracji i promocji.

Zapraszamy

  • Responsywne strony WWW

    Zgłoś się do nas - wykonujemy tylko responsywne serwisy internetowe. Przykłady naszych realizacji są przedstawione i dokładnie opisane w portfolio. Zachęcamy też, by strony oznaczone jako responsywne otworzyć na telefonie komórkowym albo nawet na zwykłym komputerze i pobawić się wielkością ekranu. Nasza strona też jest responsywna. A może właśnie teraz oglądasz ją na komórce?oszczędności dla Ciebie - nie musisz inwestować dodatkowo w kosztowną wersje mobilną ani w specjalne aplikacje

  • Pozycjonowanie

    Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO; zwana także pozycjonowaniem) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

Oferta

Pomagamy wszystkim tym dla których Internet i korzyści z niego płynące nie sa wykorzystywane w codzienym życiu firmy lub są używane w minimalnym stopniu, a które mogą być kolejnym jakże skutecznym kanałem dystybucji ich produktów lub usług. Oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie: